Zabudowy z szkłem potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budynków zewnętrzne bywa popularną drogą zdobienia zabudowy obniżając początkowe koszty inwestycyjne, jednakże poprawnie oszklić obiekt potrzebujemy wysokiej próby produktów montażowych typu okucia do szkła dostępnych w GLASSINI Sp. J..
Wysokiej jakości elementy z stali, wykorzystanej do produkcji okucia do szkła hartowanego certyfikowane oraz odpowiednie atesty wykonane przez największe ośrodki badań nad tego typu konstrukcji rozdmuchują bez skrupółów nieścisłości o sprawności tego typu łączeń.
Zastosowanie konkretnych sektorów produkcyjnych nasze okucia do szkła pozwalają użytkowanie oraz utrzymanie łączeń konstrukcji betonowych wraz z szkłem VSG przez ponad 100 lat, a to tylko stosując podstawowe zasady utrzymania czystości wskazane w gwarancji.
Balustrada szklana porównując do z przęsłami stalowymi daje nam dodatkowo opcję szybkiego konserwowania konstrukcji, dzięki czemu prościej jest utrzymać punkty w odpowiedniej czystości, a elementy okucia do szkła wystarczy przemyć specjalnym płynem do konserwacji z wykorzystaniem fibrę z twardymi włóknami.
Wybór el. wykończeniowych jest łatwy, tak więc wybieramy okucia do szkła hartowanego stworzone przez glassin.